Skrivbord teak

Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak
Skrivbord teak

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, teak, 1960-tal, rak modell med dubbla lådhurtsar, höjd ca 70, 160x70 cm

Visst slitage

477729

2017-08-12