Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, teak, 1960-tal, rak modell med dubbla lådhurtsar, höjd ca 70, 160x70 cm
Visst slitage
477729
2017-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här