Salongsmöbel Ny-Louis Seize

Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize
Salongsmöbel Ny-Louis Seize

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSMÖBEL, 3 dlr., 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bestående av: 2 karmstolar samt bord, vitlackerad, skuren dekor av bland annat fleuroner samt bladhölstrade ben, randig klädsel, karmstolarnas sitthöjd ca 45 cm, bordets höjd, 75x75 cm

Slitage

477732

2017-08-12