Frithiof Berglund oljemålning

Frithiof Berglund oljemålning
Frithiof Berglund oljemålning
Frithiof Berglund oljemålning
Frithiof Berglund oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITHIOF BERGLUND (1905-73): landskap, signerad Frithiof Berglund, daterad -58, olja på duk, 44x65 cm

477767

2017-08-21