Stilleben

Stilleben
Stilleben
Stilleben
Stilleben

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA HOLMBERG- JACOBSON, (1910-2003), blomsterstilleben, signerad, olja på pannå, 63x55

477771

2017-08-21