Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MARJATTA SARASALO (född 1930): "Rosa morgon" signerad Marjatta Sarasalo, numrerad 181/360, färgoffset, ca 50x48 cm
477780
2017-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här