Marjatta Sarasalo

Marjatta Sarasalo
Marjatta Sarasalo

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARJATTA SARASALO (född 1930): "Rosa morgon" signerad Marjatta Sarasalo, numrerad 181/360, färgoffset, ca 50x48 cm

477780

2017-08-12