Salvador Dali brons
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Carmen - Castanets, grönpatinerad brons, signerad Dali och numrerad 222/300, gjutarstämpel Scan, höjd inklusive sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer
477799
2017-08-22