Sjömanskista 1800-tal

Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

SJÖMANSKISTA, 1800-talets andra hälft, bemålad i grönt, invändigt med lådfack, höjd ca 41, 94x44 cm

Slitage, lås saknas

477801

2017-08-13