Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARMBORST, 1800-tal, för målskytte, båge i stål, stock i valnöt, dekorerad med mässingsplåtar, längd 97 cm
delar saknas skador
477823
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här