Armborst

Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst
Armborst

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMBORST, 1800-tal, för målskytte, båge i stål, stock i valnöt, dekorerad med mässingsplåtar, längd 97 cm

delar saknas skador

477823

2017-09-24