Eero Aarnio stolar Flamingo

Eero Aarnio stolar Flamingo
Eero Aarnio stolar Flamingo
Eero Aarnio stolar Flamingo
Eero Aarnio stolar Flamingo
Eero Aarnio stolar Flamingo
Eero Aarnio stolar Flamingo
Eero Aarnio stolar Flamingo
Eero Aarnio stolar Flamingo
Eero Aarnio stolar Flamingo
Eero Aarnio stolar Flamingo

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EERO AARNIO (född 1932), "Flamingo", stolar, 1 par, 1970-tal, svartlackerade, grön klädsel i textil, sitthöjd ca 43 cm

Sprickor, slitage

477825

2017-08-13