Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BRICKA, nysilver, 1800-talets slut, nyrokoko, märkt Braese (Adolf Braese Stockholm) dekor av blom- och bladslingor, ca 57x43 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
477828
2017-08-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner