Bricka nysilver Stockholm Sommar

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BRICKA, nysilver, 1800-talets slut, nyrokoko, märkt Braese (Adolf Braese Stockholm) dekor av blom- och bladslingor, ca 57x43 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

477828

2017-08-13