Nils Forsberg oljemålning

Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

NILS FORSBERG (1842-1934): Pikenerare, signerad och daterad Nils Forsberg 1890, olja på pannå, 60x49 cm

477832

2017-08-13