Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, STOP, TALLRIKAR 1 par, FLASKA, 5 dlr, tenn, kopia efter äldre förlaga, 1900-tal, fatets längd 37, tallrikarnas diameter 30, stopet och flaskans höjd ca 21 cm
Slitage, ytmärken
477837
2017-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här