Samling tenn

Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn
Samling tenn

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, STOP, TALLRIKAR 1 par, FLASKA, 5 dlr, tenn, kopia efter äldre förlaga, 1900-tal, fatets längd 37, tallrikarnas diameter 30, stopet och flaskans höjd ca 21 cm

Slitage, ytmärken

477837

2017-08-14