Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): ""Synrand" (Torekov 1966), signerad Lorentz, à tergo betitlad och signerad Waldemar Lorentzon, olja på pannå, 15,5x32 cm
477840
2017-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här