Waldemar Lorentzon oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): ""Synrand" (Torekov 1966), signerad Lorentz, à tergo betitlad och signerad Waldemar Lorentzon, olja på pannå, 15,5x32 cm

477840

2017-08-13