Paul Gauguin färgträsnitt

Paul Gauguin färgträsnitt
Paul Gauguin färgträsnitt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL RENÈ GAUGUIN (1911-76): Flicka med fläta, signerad och daterad 1962, 27/260, färgträsnitt, 69x41 cm

477843

2017-08-13