Skrivbord i nyrenässans

Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans
Skrivbord i nyrenässans

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, vitmålat, beslag i mässings, 5 lådor, höjd ca 74, 135x67 cm

Slitage, fläckar senare beslag och bemålning, sprickor

477851

2017-08-13