Ardy Struwer glasobjekt
Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): "The painters dreamhat", signerad och numrerad í trycket 24/200, tryck på glasskiva/glasobjekt, med belysning, Glasvision ca 70x52 cm
I originalförpackning, nyskick, svart ram med bylysning medföljer
477852
2017-08-13