Ardy Struwer glasobjekt

Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): "The painters dreamhat", signerad och numrerad í trycket 24/200, tryck på glasskiva/glasobjekt, med belysning, Glasvision ca 70x52 cm

I originalförpackning, nyskick, svart ram med bylysning medföljer

477852

2017-08-13