Skåp rokokostil

Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft, tvådelat, bemålat, bronserad dekor av rocailler, höjd 217, 150x56 cm

Slitage

477856

2017-08-13