Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, 1900-talets början, "Flashlight-Electric Alarm Clock", patenterad 1910 Darche Mfg.Co Chicago, förkromad, höjd ca 20, 32x15 cm
Sav garanterar inte funktionen, slitage
477858
2017-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här