Hasse Hasselgren frihetsgudinnan

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HASSE HASSELGREN (1933-2002): Frihetsgudinnan, signerad och daterad -86, etsning HC, bildmått ca 44x33 cm

477860

2017-08-13