Engelsk skola, efter Reynolds, 1800-tal olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGELSK SKOLA, efter Reynolds (1800-tal): Bedjande gosse, på baksidan otydlig påskrift och daterad 1858, olja på duk, 77x63,5 cm

Krackeleringar

477877

2017-08-13