Hugo Matzenauer oljemålning

Hugo Matzenauer oljemålning
Hugo Matzenauer oljemålning
Hugo Matzenauer oljemålning
Hugo Matzenauer oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUGO MATZENAUER (född 1947 USA): Nybyggare i amerikanska öknen, signerad, olja på pannå, ca 51x66 cm

477882

2017-08-13