Soffa sengustaviansk
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PINNSOFFA, sengustaviansk, 1800-talets första hälft, grå bemålning, sits bemålad i svart, med förvaring i sitsen, lös dyna klädd i grå textil, sitthöjd ca 45, 180x48 cm
Sprickor, ett benfäste lagat, orangrepp, slitage, senare sittdyna
477883
2017-08-13