R Ljunggren Stockholm

R Ljunggren Stockholm
R Ljunggren Stockholm

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Diana och Juno vid kaj i Stockholm", signerad R. Ljunggren, 1981, 46/140, färglitografi, ca 30,5x50 cm

477887

2017-08-14