Fåtölj skinn

Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn
Fåtölj skinn

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, club-modell, skinn, 2000-tal, lös plymå, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage

477895

2017-08-14