Josef Jungwirth

Josef Jungwirth
Josef Jungwirth
Josef Jungwirth
Josef Jungwirth

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF JUNGWIRTH (1869-1950): Blomsterstilleben, signerad och daterad J.Jungwirth 44, guache, ca 38x19 cm

477903

2017-08-13