Matbestick modell Olga i silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 500 SEK

BESTICK, 30 dlr., silver, modell Olga, GAB, Stockholm 1900-talets mitt, bestående av: 6 matskedar, 8 matgafflar, 8 matknivar, 8 desertskedar, vikt exkl. knivar ca 894 g

Delvis med gravyr, bruksslitage, en kniv med smärre buckla i skaftet

477914

2017-08-14