Sidobord art deco

Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco
Sidobord art deco

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIDOBORD/KONSOLBORD, art deco, 1930-tal, bonad björk, höjd ca 75, 106x42 cm

Bruksslitage

477921

2017-08-14