Armlänstolar senbarock

Armlänstolar senbarock
Armlänstolar senbarock
Armlänstolar senbarock
Armlänstolar senbarock
Armlänstolar senbarock
Armlänstolar senbarock
Armlänstolar senbarock
Armlänstolar senbarock
Armlänstolar senbarock
Armlänstolar senbarock
Armlänstolar senbarock
Armlänstolar senbarock
Armlänstolar senbarock
Armlänstolar senbarock

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ARMLÄNSTOLAR, ett par, 1700-tal, senbarock, genombruten ryggbricka med baluster, bemålade i svart, dekor i guld, sitthöjd ca 44 cm

Renoverade, kompletterade, senare bemålning, slitage

477945

2017-08-14