BONADER, 3 st, varav 2 Märta Måås Fjätterstrom, sa
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MÄRTA MÅÅS FJÄTTERSTRÖM, bonader, 2 st, varav en "Röd häst med föl", signerade AB MMF, mått ca 36 x 37 resp 27 x 88 cm, BARBRO NILSSON, bonad, signerad BN, ca 38 x 43 cm
Slitage, fläckar, solblekta partier
477954
2017-08-14