BONADER, 3 st, varav 2 Märta Måås Fjätterstrom, sa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MÄRTA MÅÅS FJÄTTERSTRÖM, bonader, 2 st, varav en "Röd häst med föl", signerade AB MMF, mått ca 36 x 37 resp 27 x 88 cm, BARBRO NILSSON, bonad, signerad BN, ca 38 x 43 cm

Slitage, fläckar, solblekta partier

477954

2017-08-14