Hilding Linnqvist blyerts

Hilding Linnqvist blyerts
Hilding Linnqvist blyerts
Hilding Linnqvist blyerts
Hilding Linnqvist blyerts
Hilding Linnqvist blyerts
Hilding Linnqvist blyerts

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984): "Klippor vid Havet", monogramsignerad, olja på duk, ca 80x64 cm

477964

2017-08-14