Michael Schilkin Arabia relief

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MICHAEL SCHILKIN, relief, Arabia, Finland, stengods, dekor med hästar, signerad och daterad M. Schilkin, Arabia, 1944, diameter 74x42 cm

Lagad

477966

2017-08-14