Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): Figurkomposition, signerad och daterad Helmtrud Nyström 1979, färgetsning, 42x42 cm
477974
2017-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här