Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORGSTOL, 1900-talets andra hälft, svängda former, sitthöjd ca 40 cm
Smärre slitage
478019
2017-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här