Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOJAN, porslin, Kina, 1800-talets första hälft, dekor av drake med den brinnande pärlan samt karp i emaljfärger och järnoxid, höjd ca 15 cm, trälock samt sockel medföljer
Slitage,
478026
2017-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här