Byrå mahogny
2017-08-15
478034
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, mahogny, 1900-talets mitt, senbarockstil, profilerad front, 4 lådor, svängda ben, höjd ca 74, 65x47 cm
Slitage