Byrå mahogny

Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny
Byrå mahogny

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, mahogny, 1900-talets mitt, senbarockstil, profilerad front, 4 lådor, svängda ben, höjd ca 74, 65x47 cm

Slitage

478034

2017-08-15