Spegel 1960-tal

Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal
Spegel 1960-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1960-tal, massiv ek, märkt på glas Asarum Kristall, 120x77 cm

Bruksslitage

478051

2017-08-15