Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PIERRE-AUGUSTE RENOIR (Frankrike, 1841-1919): Le Chapeau Epingle", etsning med torrnål, signerad i plåten Renoir, nytryck från originalplåt, ca 11,5x8 cm
Zustandsbeschreibung
478053
2017-08-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner