Skåp gustaviansk stil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, omkring 1900, gustaviansk stil, vitmålat, spegeldörrar med räfflad dekor, beslag i mässing, höjd ca 140, 86x44 cm, nyckel finns
Slitage, färgbortfall, ytskador, skiva med omfattand slitage
478058
2017-08-15