Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1950/60-tal, teak med 5 lampor med kupor i glas, höjd ca 27, vid 50 cm
Smärre slitage.
478066
2017-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här