Bordslampor Öia

Bordslampor Öia
Bordslampor Öia
Bordslampor Öia
Bordslampor Öia
Bordslampor Öia
Bordslampor Öia

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖIA, bordslampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd inkl. skärm ca 51 cm

Bruksslitage

478068

2017-08-15