Einar Palme oljemåling

Einar Palme oljemåling
Einar Palme oljemåling
Einar Palme oljemåling
Einar Palme oljemåling

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR PALME (1901-1993): ´´Grönskär´´, signerad och daterad Einar Palme 1941, olja på pannå, ca 38x46 cm

478080

2017-08-15