Klädskåp lackerad plåt

Klädskåp lackerad plåt
Klädskåp lackerad plåt
Klädskåp lackerad plåt
Klädskåp lackerad plåt
Klädskåp lackerad plåt
Klädskåp lackerad plåt
Klädskåp lackerad plåt
Klädskåp lackerad plåt

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLÄDSKÅP, industridesign, 1940/50-tal, lackerad plåt, 3 dörrar med bakomvarande klädhängare, höjd ca 200, 107x50 cm

Visst slitage

478089

2017-08-15