Oljemålning 1800-tal
2017-08-15
478093
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
A VON ROTHSTÉN (1800-tal): Fjällsjö, signerad och daterad A.V.Rothstén 1889, olja på duk, ca 21x26 cm
Något gulnad