Frithiof Berglund oljemålning

Frithiof Berglund oljemålning
Frithiof Berglund oljemålning
Frithiof Berglund oljemålning
Frithiof Berglund oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITHIOF BERGLUND (1905-73): ´´Från Båstad-trakten´´, signerad Frithiof Berglund, olja på pannå, ca 25x33 cm

478109

2017-08-15