IWC herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IWC, armbandsur, stål, 1950/60-tal, automatisk urverk, plexiglas, svart läderarmband samt spänne i gulddobulé (ej original), diameter 35 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage
478112
2017-08-21