IWC herrarmbandsur i stål

IWC herrarmbandsur i stål
IWC herrarmbandsur i stål
IWC herrarmbandsur i stål
IWC herrarmbandsur i stål
IWC herrarmbandsur i stål
IWC herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IWC, armbandsur, stål, 1950/60-tal, automatisk urverk, plexiglas, svart läderarmband samt spänne i gulddobulé (ej original), diameter 35 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

478112

2017-08-21