Oljemålning Neapel

Oljemålning Neapel
Oljemålning Neapel

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vy från Neapel, olja på papper, 13,5x15,5 cm, otydlig påskrift på baksidan

Färgbortfall, krackelyrer

478115

2017-08-21