Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vy från Neapel, olja på papper, 13,5x15,5 cm, otydlig påskrift på baksidan
Färgbortfall, krackelyrer
478115
2017-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här