Sekretär i rokoko

Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko
Sekretär i rokoko

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1700-tal, rokoko, fanerad i alm, inredning med lådor och fack, beslag i brons, och förgylld mässing, höjd 106, 105x49 cm, nycklar finns

fanérskador,

478123

2017-08-15